XLN-40-H-DA2
XLN-40-H-DA2 MEAN WELL USA Inc.
XLN40spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: O/P +9~54V600~1400MA
Packaging: Bulk
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 4.49" L x 1.73" W x 1.26" H (114.0mm x 44.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 9 ~ 54V
Type: Constant Power
Operating Temperature: -25°C ~ 90°C (With Derating)
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA
Ratings: IP67
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Dimming: DALI
Voltage - Input (Min): 110VAC
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: O/P +9~54V600~1400MA, Packaging: Bulk, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 4.49" L x 1.73" W x 1.26" H (114.0mm x 44.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 9 ~ 54V, Type: Constant Power, Operating Temperature: -25°C ~ 90°C (With Derating), Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA, Ratings: IP67, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Dimming: DALI, Voltage - Input (Min): 110VAC, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLN-40-H-DA2 XLN-40-H-DA2 Виробник : MEAN WELL XLN40spec.pdf LED Power Supplies 40W 100-305Vac 9-54V 0.6-1.4A CP DALI-2 Dimming Wiring Cable IP67
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
XLN-40-H-DA2 XLN-40-H-DA2 Виробник : MEAN WELL 4198726.pdf Description: MEAN WELL - XLN-40-H-DA2 - LED-Treiber, IO einstellbar mit DALI-2-Dimmung, LED-Beleuchtung, 40 W, 60 V, 1.4 A
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 60V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 1.4A
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantleistung
Eingangsspannung, min.: 110V
Produktpalette: XLN-40 Series
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 40W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 9 шт:
XLN-40-H-DA2 XLN-40-H-DA2 Виробник : MEAN WELL XLN-40-spec.pdf AC/DC, 40W, Вхід: 100-305VAC/141-431VDC, Вихід: 1.05A (0.6...1.4A)/9...54V, розміри 114x44x32 мм, -25...+90 С, IP67, Io adj. by NFC and DALI-2 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
XLN-40-H-DA2 XLN-40-H-DA2 Виробник : MEAN WELL XLN-40-spec.pdf AC/DC, 40W, Вхід: 100-305VAC/141-431VDC, Вихід: 1.05A (0.6...1.4A)/9...54V, розміри 114x44x32 мм, -25...+90 С, IP67, Io adj. by NFC and DALI-2 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт