Продукція > MEAN WELL > XLN-60-24-DA2
XLN-60-24-DA2
XLN-60-24-DA2 MEAN WELL
XLN-60-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 60W 110-305Vac 24V 2.5A CV DALI-2 Dimming Wiring Cable IP67
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: O/P +24V/2.5A, Packaging: Bulk, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 5.57" L x 1.93" W x 1.26" H (141.5mm x 49.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -25°C ~ 90°C (With Derating), Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA, Ratings: IP67, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.5A, Dimming: PWM, Voltage - Input (Min): 110VAC, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLN-60-24-DA2 XLN-60-24-DA2 Виробник : MEAN WELL 4198727.pdf Description: MEAN WELL - XLN-60-24-DA2 - LED-Treiber, integrierte DALI-2-Funktion, LED-Beleuchtung, 60 W, 24 V, 2.5 A, Konstantspannung
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 24V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 2.5A
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantspannung
Eingangsspannung, min.: 110V
Produktpalette: XLN-60 Series
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 60W
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
XLN-60-24-DA2 XLN-60-24-DA2 Виробник : MEAN WELL USA Inc. XLN-60-spec.pdf Description: O/P +24V/2.5A
Packaging: Bulk
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 5.57" L x 1.93" W x 1.26" H (141.5mm x 49.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -25°C ~ 90°C (With Derating)
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA
Ratings: IP67
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.5A
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 110VAC
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
на замовлення 19 шт:
XLN-60-24-DA2 XLN-60-24-DA2 Виробник : MEAN WELL XLN-60-spec.pdf AC/DC, 60W, Вхід: 110-305VAC/155-400VDC, Вихід: 24V/2.5A, розміри 141.5x49x32 мм, -25...+90 С, IP67, DALI-2 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
XLN-60-24-DA2 XLN-60-24-DA2 Виробник : MEAN WELL XLN-60-spec.pdf AC/DC, 60W, Вхід: 110-305VAC/155-400VDC, Вихід: 24V/2.5A, розміри 141.5x49x32 мм, -25...+90 С, IP67, DALI-2 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт