Продукція > IDT > XLP325156.250000X
XLP325156.250000X IDT
IDT_XLP_DST_20170621-1153672.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 156.25 MHz, LVPECL 2.5V, 50 ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук