Продукція > IDT > XLP336100.000000I
XLP336100.000000I IDT
IDT_XLP_DST_20170621-1153672.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 100 MHz, LVPECL 3.3V, 25 ppm
Написати відгук