Продукція > IDT > XLP536155.520000X
XLP536155.520000X IDT
IDT_XLP_DST_20170621-1153672.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 155.52 MHz, LVPECL 3.3V, 25 ppm
Написати відгук
Інші пропозиції XLP536155.520000X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLP536155.520000X XLP536155.520000X Виробник : Renesas Electronics REN_XL_Crystal_Oscillators_Datasheet_DST_20220302-1954959.pdf Standard Clock Oscillators 155.52 MHz, LVPECL 3.3V, 25 ppm