XLP536200.000000X
XLP536200.000000X Renesas Electronics
REN_XL_Crystal_Oscillators_Datasheet_DST_20220302.pdf
Виробник: Renesas Electronics
Standard Clock Oscillators 200 MHz, LVPECL, 3.3V 25 ppm
Написати відгук