XLP726100.000000I
XLP726100.000000I Renesas Electronics Corporation
xl-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 41mA
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Frequency: 100 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 41mA, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLP726100.000000I XLP726100.000000I Виробник : Renesas Electronics Corporation xl-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 41mA
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
XLP726100.000000I Виробник : IDT IDT_XLP_DST_20170621-1153672.pdf Standard Clock Oscillators 100 MHz, LVPECL 2.5V, 25 ppm
XLP726100.000000I XLP726100.000000I Виробник : Renesas Electronics REN_XL_Crystal_Oscillators_Datasheet_DST_20220302.pdf Standard Clock Oscillators 100 MHz, LVPECL 2.5V, 25 ppm