XLP726120.000000I
XLP726120.000000I Renesas Electronics Corporation
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: XTAL OSC XO 120.0000MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 41mA
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Frequency: 120 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 120.0000MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 41mA, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Frequency: 120 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLP726120.000000I XLP726120.000000I Виробник : Renesas Electronics Corporation 455526-en.pdf?response-content-disposition=inline%3B%20filename%3D%22REN_XL-Crystal-Oscillators-Datasheet_DST_20220302.pdf%22&response-content-type=application%2Fpdf&X-Amz-Content-Sha256=UNSIGNE Description: XTAL OSC XO 120.0000MHZ LVPECL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 41mA
Frequency: 120 MHz