XMLP050RC23F Telemecanique Sensors
Виробник: Telemecanique Sensors
pressure transmitter 50psi
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XMLP050RC23F - Drucksensor, 50 Psi, Analog, 24 VDC, 1/4" - 18 NPT, 23 mA, tariffCode: 90262080, productTraceability: No, rohsCompliant: Y-EX, Druckmessung: -, Nennspannung: 24VDC, euEccn: NLR, Versorgungsstrom: 23mA, hazardous: false, Anschlusstyp: 1/4" - 18 NPT, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebsdruck, max.: 50Psi, Sensorausgang: Analog, usEccn: EAR99, Produktpalette: OsiSense XM Series, SVHC: No SVHC (27-Jun-2018).
Інші пропозиції XMLP050RC23F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XMLP050RC23F XMLP050RC23F Виробник : TELEMECANIQUE SENSORS 9ab713d800815a959f40cf580ec46604fdafad61.pdf Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XMLP050RC23F - Drucksensor, 50 Psi, Analog, 24 VDC, 1/4" - 18 NPT, 23 mA
tariffCode: 90262080
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
Druckmessung: -
Nennspannung: 24VDC
euEccn: NLR
Versorgungsstrom: 23mA