XMLR010G1P25
XMLR010G1P25 Telemecanique
XMLR010G1P25_document.pdf
Виробник: Telemecanique
Pressure Sensors - Industrial prssw10BAR24V4-20MA1PNPDSPG1/4AFM12
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Pressure Transducers, Description: Pressure switch; 17÷33VDC; 4÷20mA; 1%; IP65; G1/4"; -20÷80°C; PIN: 4, Type of automation module: pressure switch, Pressure setting range: 50...970µPa; 80µPa...1mPa; 500mbar...9.7bar; 800mbar...10bar; 49.99...972.16kPa; 79.98...999.74kPa, Supply voltage: 17...33V DC, Current output: 4...20mA, Measurement accuracy: 1%, IP rating: IP65, Mounting: G1/4", Operating pressure: max. 10bar, Operating temperature: -20...80°C, Connection: M12 male, Number of pins: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XMLR010G1P25 XMLR010G1P25 Виробник : TELEMECANIQUE SENSORS Category: Pressure Transducers
Description: Pressure switch; 17÷33VDC; 4÷20mA; 1%; IP65; G1/4"; -20÷80°C; PIN: 4
Type of automation module: pressure switch
Supply voltage: 17...33V DC
Current output: 4...20mA
Measurement accuracy: 1%
IP rating: IP65
Mounting: G1/4"
Operating pressure: max. 10bar
Operating temperature: -20...80°C