XMLR400M2P05
XMLR400M2P05 TELEMECANIQUE SENSORS
Виробник: TELEMECANIQUE SENSORS
Category: Pressure Transducers
Description: Pressure switch; 17÷33VDC; 1%; IP65; G1/4"; -20÷80°C; PIN: 4
Type of automation module: pressure switch
Supply voltage: 17...33V DC
Measurement accuracy: 1%
IP rating: IP65
Mounting: G1/4"
Operating pressure: max. 400bar
Operating temperature: -20...80°C
Connection: M12 male
Number of pins: 4
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Pressure Transducers, Description: Pressure switch; 17÷33VDC; 1%; IP65; G1/4"; -20÷80°C; PIN: 4, Type of automation module: pressure switch, Pressure setting range: 2...38.8mPa; 3.2...40mPa; 20...388bar; 32...400bar; 1999.48...38789.9kPa; 3199.17...39989.59kPa, Supply voltage: 17...33V DC, Measurement accuracy: 1%, IP rating: IP65, Mounting: G1/4", Operating pressure: max. 400bar, Operating temperature: -20...80°C, Connection: M12 male, Number of pins: 4.
Інші пропозиції XMLR400M2P05
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XMLR400M2P05 XMLR400M2P05 Виробник : TELEMECANIQUE SENSORS 828dfc87aff7973835ed6380efcf88ece7e42d12.pdf Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XMLR400M2P05 - Drucksensor, 400 bar, PNP, Differenzdruck, 24 V, G1/4, 50 mA
tariffCode: 90262080
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
Druckmessung: Differenzdruck
Nennspannung: 24V
euEccn: NLR
Versorgungsstrom: 50mA
hazardous: false
Anschlusstyp: G1/4
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsdruck, max.: 400bar