Продукція > MURATA ELECTRONICS > XNCLH40M000THJA1P0
XNCLH40M000THJA1P0
XNCLH40M000THJA1P0 Murata Electronics
murata_05242018_XNC_XTC_Oscillators-1368301.pdf
Виробник: Murata Electronics
TCXO Oscillators 40MHz 5x3.2x1.5mm 0.2ppm max Crystal
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ SNWV, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±200ppb, Voltage - Supply: 3V, Current - Supply (Max): 3mA, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Frequency: 40 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XNCLH40M000THJA1P0 XNCLH40M000THJA1P0 Виробник : Murata Electronics SPEC-XNCLH40M000THJA1P0.pdf Description: XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ SNWV
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±200ppb
Voltage - Supply: 3V
Current - Supply (Max): 3mA
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Frequency: 40 MHz