XP0160100L
XP0160100L Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: TRANS NPN/PNP 50V 0.1A SMINI5-G1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: 1 NPN, 1 PNP (Emitter Coupled)
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Power - Max: 150mW
Current - Collector (Ic) (Max): 100mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 300mV @ 10mA, 100mA / 500mV @ 10mA, 100mA
Current - Collector Cutoff (Max): 100µA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 160 @ 2mA, 10V
Frequency - Transition: 150MHz, 80MHz
Supplier Device Package: SMini5-G1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRANS NPN/PNP 50V 0.1A SMINI5-G1, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: 1 NPN, 1 PNP (Emitter Coupled), Operating Temperature: 150°C (TJ), Power - Max: 150mW, Current - Collector (Ic) (Max): 100mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 50V, Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 300mV @ 10mA, 100mA / 500mV @ 10mA, 100mA, Current - Collector Cutoff (Max): 100µA, DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 160 @ 2mA, 10V, Frequency - Transition: 150MHz, 80MHz, Supplier Device Package: SMini5-G1.
Інші пропозиції XP0160100L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XP0160100L XP0160100L Виробник : Panasonic Electronic Components Description: TRANS NPN/PNP 50V 0.1A SMINI5-G1
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 150mW