XP0411500L
XP0411500L Panasonic Electronic Components
XP04115_Rev_Nov_2011.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: TRANS PREBIAS DUAL PNP SMINI6
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: 2 PNP - Pre-Biased (Dual)
Power - Max: 150mW
Current - Collector (Ic) (Max): 100mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 250mV @ 300µA, 10mA
Current - Collector Cutoff (Max): 500nA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 160 @ 5mA, 10V
Frequency - Transition: 80MHz
Resistor - Base (R1): 10kOhms
Supplier Device Package: SMINI6-G1
на замовлення 538 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRANS PREBIAS DUAL PNP SMINI6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: 2 PNP - Pre-Biased (Dual), Power - Max: 150mW, Current - Collector (Ic) (Max): 100mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 50V, Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 250mV @ 300µA, 10mA, Current - Collector Cutoff (Max): 500nA, DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 160 @ 5mA, 10V, Frequency - Transition: 80MHz, Resistor - Base (R1): 10kOhms, Supplier Device Package: SMINI6-G1.
Інші пропозиції XP0411500L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XP0411500L XP04115_Rev_Nov_2011.pdf
на замовлення 3200 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 150mW
Frequency - Transition: 80MHz
Resistor - Base (R1): 10kOhms