XP0421100L
XP0421100L Panasonic Electronic Components
XP04211_Rev_Nov_2011.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: TRANS PREBIAS 2NPN 50V SMINI6-G1
Packaging: Cut Tape (CT)
Power - Max: 150mW
Current - Collector (Ic) (Max): 100mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 250mV @ 300µA, 10mA
Current - Collector Cutoff (Max): 500nA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 35 @ 5mA, 10V
Frequency - Transition: 150MHz
Resistor - Base (R1): 10kOhms
Resistor - Emitter Base (R2): 10kOhms
Supplier Device Package: SMINI6-G1
Part Status: Obsolete
на замовлення 626 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRANS PREBIAS 2NPN 50V SMINI6-G1, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: 2 NPN - Pre-Biased (Dual), Power - Max: 150mW, Current - Collector (Ic) (Max): 100mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 50V, Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 250mV @ 300µA, 10mA, Current - Collector Cutoff (Max): 500nA, DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 35 @ 5mA, 10V, Frequency - Transition: 150MHz, Resistor - Base (R1): 10kOhms, Resistor - Emitter Base (R2): 10kOhms, Supplier Device Package: SMINI6-G1, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції XP0421100L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XP0421100L XP04211_Rev_Nov_2011.pdf
на замовлення 54000 шт:
XP0421100L XP0421100L Виробник : Panasonic Electronic Components XP04211_Rev_Nov_2011.pdf Description: TRANS PREBIAS 2NPN 50V SMINI6-G1
Power - Max: 150mW
Frequency - Transition: 150MHz
Resistor - Base (R1): 10kOhms