Продукція > XP0 > XP0460100L
XP0460100L
Виробник:
на замовлення 2458 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис XP0460100L
Description: TRANS NPN/PNP 50V 100MA SMINI6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: 1 NPN, 1 PNP, Operating Temperature: 150°C (TJ), Power - Max: 150mW, Current - Collector (Ic) (Max): 100mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 50V, Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 300mV @ 10mA, 100mA / 500mV @ 10mA, 100mA, Current - Collector Cutoff (Max): 100µA, DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 160 @ 2mA, 10V, Frequency - Transition: 150MHz, 80MHz, Supplier Device Package: SMINI6-G1, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції XP0460100L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XP0460100L XP0460100L Виробник : Panasonic Electronic Components Description: TRANS NPN/PNP 50V 100MA SMINI6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: 1 NPN, 1 PNP
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Power - Max: 150mW
Current - Collector (Ic) (Max): 100mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 300mV @ 10mA, 100mA / 500mV @ 10mA, 100mA
Current - Collector Cutoff (Max): 100µA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 160 @ 2mA, 10V
Frequency - Transition: 150MHz, 80MHz
Supplier Device Package: SMINI6-G1
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: 1 NPN, 1 PNP
Power - Max: 150mW