Продукція > XP0 > XP0465400L
XP0465400L
Виробник:
на замовлення 2700 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис XP0465400L
Description: TRANS NPN/PNP 40V/15V SMINI6-G1, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: 1 NPN, 1 PNP, Operating Temperature: 150°C (TJ), Power - Max: 150mW, Current - Collector (Ic) (Max): 100mA, 50mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 40V, 15V, Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 250mV @ 1mA, 10mA / 200mV @ 1mA, 10mA, Current - Collector Cutoff (Max): 100nA (ICBO), DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 60 @ 10mA, 1V / 50 @ 10mA, 1V, Frequency - Transition: 450MHz, 1.5GHz, Supplier Device Package: SMINI6-G1.
Інші пропозиції XP0465400L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XP0465400L XP0465400L Виробник : Panasonic Electronic Components Description: TRANS NPN/PNP 40V/15V SMINI6-G1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: 1 NPN, 1 PNP
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Power - Max: 150mW
Current - Collector (Ic) (Max): 100mA, 50mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 40V, 15V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 250mV @ 1mA, 10mA / 200mV @ 1mA, 10mA
Current - Collector Cutoff (Max): 100nA (ICBO)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 60 @ 10mA, 1V / 50 @ 10mA, 1V
Frequency - Transition: 450MHz, 1.5GHz
Supplier Device Package: SMINI6-G1
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: 1 NPN, 1 PNP
Power - Max: 150mW