XPL735156.250000I Renesas Electronics Corporation
xp-family-datasheet?r=462551
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 67mA
Height - Seated (Max): 0.074" (1.88mm)
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 67mA, Height - Seated (Max): 0.074" (1.88mm), Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції XPL735156.250000I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XPL735156.250000I Виробник : Renesas Electronics Corporation xp-family-datasheet?r=462551 Description: XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 67mA
Frequency: 156.25 MHz