XS1000-48N-002
XS1000-48N-002 EXCELSYS / Advanced Energy
en-lv-xsolo-data-sheet.pdf
Виробник: EXCELSYS / Advanced Energy
Description: AC/DC CONVERTER 48V 1008W
Packaging: Box
Power (Watts): 1008W
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input
Size / Dimension: 9.37" L x 5.04" W x 1.60" H (238.0mm x 128.0mm x 40.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 380 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CE, cTUVus
Efficiency: 92%
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 21 A
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 1008W, Packaging: Box, Power (Watts): 1008W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input, Size / Dimension: 9.37" L x 5.04" W x 1.60" H (238.0mm x 128.0mm x 40.6mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 380 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CE, cTUVus, Efficiency: 92%, Voltage - Output 1: 48V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 21 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XS1000-48N-002 XS1000-48N-002 Виробник : Advanced Energy / Excelsys en_lv_xsolo_data_sheet.pdf Power Supplies - Chassis Mount 1000W, 48V standard fan cooled Or-ing Function
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
XS1000-48N-002 XS1000-48N-002 Виробник : Excelsys Technologies eng-lv-xsolo-235-08-02-16-24.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 21A 1008W Medical 23-Pin
товару немає в наявності
товару немає в наявності
XS1000-48N-002 XS1000-48N-002 Виробник : Advanced Energy en_lv_xsolo_data_sheet-1795067.pdf Switching Power Supplies 1000W, 48V standard fan cooled, with OR-ing function