XS1000-48N-005
XS1000-48N-005 Excelsys Technologies
eng-lv-xsolo-235-08-02-16-24.pdf
Виробник: Excelsys Technologies
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 21A 1008W Medical 23-Pin
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Supplies - Chassis Mount 1000W, 48V standard fan cooled, i2C/PMBus + Low Leakage.
Інші пропозиції XS1000-48N-005
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XS1000-48N-005 Виробник : Advanced Energy en-lv-xsolo-data-sheet.pdf Description: AC/DC CONVERTER 48V 1008W
товару немає в наявності
XS1000-48N-005 XS1000-48N-005 Виробник : Advanced Energy / Excelsys en_lv_xsolo_data_sheet.pdf Power Supplies - Chassis Mount 1000W, 48V standard fan cooled, i2C/PMBus + Low Leakage