XS1M30AB120
XS1M30AB120 TELEMECANIQUE SENSORS
81a23e9eac1e55db49902b4ed31be2ad8d37f3cf.pdf
Виробник: TELEMECANIQUE SENSORS
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XS1M30AB120 - Induktiver Näherungssensor, Baureihe OsiSense XS, 10mm, Stromausgang, M30, 12 bis 24V, bedrahtet
tariffCode: 90318080
Erfassungsreichweite, max.: 10mm
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
Gewindemaß - Metrisch: M30 x 1.5
euEccn: NLR
isCanonical: Y
DC-Versorgungsspannung, min.: 12V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sensorausgang: Strom
DC-Versorgungsspannung, max.: 24V
usEccn: EAR99
Produktpalette: XS Series
SVHC: To Be Advised
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XS1M30AB120 - Induktiver Näherungssensor, Baureihe OsiSense XS, 10mm, Stromausgang, M30, 12 bis 24V, bedrahtet, tariffCode: 90318080, Erfassungsreichweite, max.: 10mm, productTraceability: No, rohsCompliant: Y-EX, Gewindemaß - Metrisch: M30 x 1.5, euEccn: NLR, isCanonical: Y, DC-Versorgungsspannung, min.: 12V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Sensorausgang: Strom, DC-Versorgungsspannung, max.: 24V, usEccn: EAR99, Produktpalette: XS Series, SVHC: To Be Advised.
Інші пропозиції XS1M30AB120
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M30
Output Type: Analog Current, NC, 2-Wire
Sensing Distance: 0.394" (10mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Cable Leads
Voltage - Supply: 12V ~ 24V
Material - Body: Nickel-Plated Brass
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67
Indicator: No Indicator
товару немає в наявності
XS1M30AB120 XS1M30AB120 Виробник : Telemecanique XS1M30AB120_document-3428613.pdf Proximity Sensors INDUCTIVE SENSOR 30VAC