XS218AANAM12 Schneider Electric
41c130928313ba0a794762a42c27e6dd1df0d4a7.pdf
Виробник: Schneider Electric
Description: INDUCTIVE SENSOR 36VDC 200MA XS
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M18
Output Type: NPN-NO, 3-Wire
Sensing Distance: 0.472" (12mm)
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 12V ~ 48V
Material - Body: Plastic
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE SENSOR 36VDC 200MA XS, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M18, Output Type: NPN-NO, 3-Wire, Sensing Distance: 0.472" (12mm), Shielding: Shielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 12V ~ 48V, Material - Body: Plastic, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED.
Інші пропозиції XS218AANAM12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XS218AANAM12 XS218AANAM12 Виробник : Telemecanique XS218AANAM12_document-3204649.pdf Proximity Sensors INDUCTIVE SENSOR 36VDC 200MA XS