XS4P12AB120
XS4P12AB120 TELEMECANIQUE SENSORS
0ceacf55f29b41509d8b8aed6c69dcca1c9d5cda.pdf
Виробник: TELEMECANIQUE SENSORS
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XS4P12AB120 - Induktiver Näherungssensor, Baureihe OsiSense XS, 4mm, Stromausgang, M12, 12 bis 24V, bedrahtet
tariffCode: 90318080
Erfassungsreichweite, max.: 4mm
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
Gewindemaß - Metrisch: M12 x 1
euEccn: NLR
isCanonical: Y
DC-Versorgungsspannung, min.: 12V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sensorausgang: Strom
DC-Versorgungsspannung, max.: 24V
usEccn: EAR99
Produktpalette: XS Series
SVHC: To Be Advised
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XS4P12AB120 - Induktiver Näherungssensor, Baureihe OsiSense XS, 4mm, Stromausgang, M12, 12 bis 24V, bedrahtet, tariffCode: 90318080, Erfassungsreichweite, max.: 4mm, productTraceability: No, rohsCompliant: Y-EX, Gewindemaß - Metrisch: M12 x 1, euEccn: NLR, isCanonical: Y, DC-Versorgungsspannung, min.: 12V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Sensorausgang: Strom, DC-Versorgungsspannung, max.: 24V, usEccn: EAR99, Produktpalette: XS Series, SVHC: To Be Advised.
Інші пропозиції XS4P12AB120
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XS4P12AB120 XS4P12AB120 Виробник : Telemecanique OsiSense_XS_XS4P12AB120-1778477.pdf Proximity Sensors INDUCTIVE SENSOR 48VDC 14MA XS