XS4P12PA370
XS4P12PA370 TELEMECANIQUE SENSORS
Виробник: TELEMECANIQUE SENSORS
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XS4P12PA370 - Induktiver Näherungssensor, Baureihe OsiSense XS, 4mm, PNP, M12, 12 bis 48V, bedrahtet
tariffCode: 90318080
Erfassungsreichweite, max.: 4mm
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
Gewindemaß - Metrisch: M12 x 1
euEccn: NLR
DC-Versorgungsspannung, min.: 12V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sensorausgang: PNP
DC-Versorgungsspannung, max.: 48V
usEccn: EAR99
Produktpalette: XS Series
SVHC: To Be Advised
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XS4P12PA370 - Induktiver Näherungssensor, Baureihe OsiSense XS, 4mm, PNP, M12, 12 bis 48V, bedrahtet, tariffCode: 90318080, Erfassungsreichweite, max.: 4mm, productTraceability: No, rohsCompliant: Y-EX, Gewindemaß - Metrisch: M12 x 1, euEccn: NLR, DC-Versorgungsspannung, min.: 12V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Sensorausgang: PNP, DC-Versorgungsspannung, max.: 48V, usEccn: EAR99, Produktpalette: XS Series, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XS4P12PA370 XS4P12PA370 Виробник : Telemecanique Telemecanique_Inductive_proximity_sensors_XS_XS4P1-2921858.pdf Proximity Sensors INDUCTIVE SENSOR 24VDC 200MA XS