XS4P12PC410D
XS4P12PC410D Schneider Electric
c79f2583f39ddbe0f4fb379a2dd945adab8c26b1.pdf
Виробник: Schneider Electric
Description: INDUCTIVE PROXIMITY SENSORS XS,
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M12
Output Type: PNP-NC/NO, 4-Wire
Sensing Distance: 0.157" (4mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 12V ~ 24V
Material - Body: Polyphenylene Sulfide (PPS)
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE PROXIMITY SENSORS XS,, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M12, Output Type: PNP-NC/NO, 4-Wire, Sensing Distance: 0.157" (4mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 12V ~ 24V, Material - Body: Polyphenylene Sulfide (PPS), Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED.
Інші пропозиції XS4P12PC410D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XS4P12PC410D XS4P12PC410D Виробник : Telemecanique TESEBRO000040EN.pdf Proximity Sensors - Industrial INDUCTIVE SENSOR 24VDC 200MA XS