XS518B1PAM12
XS518B1PAM12 Telemecanique
TESEBRO000040EN.pdf
Виробник: Telemecanique
Proximity Sensors - Industrial PROXIMITY SENSOR 18MM DC PNP XS5
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XS518B1PAM12 - INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, tariffCode: 90318080, Erfassungsreichweite, max.: 5mm, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Gewindemaß - Metrisch: M18, DC-Versorgungsspannung, min.: 12V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, directShipCharge: 25, Sensorausgang: PNP, DC-Versorgungsspannung, max.: 24V, Produktpalette: XS Series, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 90318080
Erfassungsreichweite, max.: 5mm
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Gewindemaß - Metrisch: M18
DC-Versorgungsspannung, min.: 12V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
directShipCharge: 25
Sensorausgang: PNP
DC-Versorgungsspannung, max.: 24V
Produktpalette: XS Series
SVHC: To Be Advised
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
XS518B1PAM12 Виробник : Telemecanique Sensors Proximity Sensor Inductive NO PNP 5mm 12V to 24VDC