XS612B2PAL01M12
XS612B2PAL01M12 Schneider Electric
8e625c4fdd53223054d23eefdcdc4407f2127c5c.pdf
Виробник: Schneider Electric
Description: PROXIMITY SENSOR 12MM DC PNO XS6
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M12
Output Type: PNP-NO, 3-Wire
Sensing Distance: 0.197" (5mm)
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 12V ~ 24V
Material - Body: Metal
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PROXIMITY SENSOR 12MM DC PNO XS6, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M12, Output Type: PNP-NO, 3-Wire, Sensing Distance: 0.197" (5mm), Shielding: Shielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 12V ~ 24V, Material - Body: Metal, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XS612B2PAL01M12 XS612B2PAL01M12 Виробник : Telemecanique XS612B2PAL01M12_document-3429931.pdf Proximity Sensors PROXIMITY SENSOR 12MM DC PNO XS6