XS630B2PAL01M12
XS630B2PAL01M12 Schneider Electric
74721a6ac266b425b098e380d6a39baa9bcc6852.pdf
Виробник: Schneider Electric
Description: INDUCTIVE PROXIMITY SENSORS XS,
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M30
Output Type: PNP-NO, 3-Wire
Sensing Distance: 0.433" (11mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 12V ~ 24V
Material - Body: Nickel-Plated Brass
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
Part Status: Active
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Description: INDUCTIVE PROXIMITY SENSORS XS,, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M30, Output Type: PNP-NO, 3-Wire, Sensing Distance: 0.433" (11mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 12V ~ 24V, Material - Body: Nickel-Plated Brass, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 3 шт:
Кількість Ціна
XS630B2PAL01M12 XS630B2PAL01M12 Виробник : Telemecanique XS630B2PAL01M12_document-3429435.pdf Proximity Sensors PROXIMITY SENSOR 30MM DC PNP XS6