XS8C1A1PAL01M12
XS8C1A1PAL01M12 Schneider Electric
a1095c9ae44cb0e95373783b78525529e0baa2e9.pdf
Виробник: Schneider Electric
Description: INDUCTIVE PROXIMITY SENSORS XS,
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: PNP-NO, 3-Wire
Sensing Distance: 0.591" (15mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Cable with Connector
Voltage - Supply: 12V ~ 24V
Material - Body: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67
Indicator: No Indicator
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE PROXIMITY SENSORS XS,, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: PNP-NO, 3-Wire, Sensing Distance: 0.591" (15mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Cable with Connector, Voltage - Supply: 12V ~ 24V, Material - Body: Polybutylene Terephthalate (PBT), Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: No Indicator, Part Status: Active.