XS8C2A1PCM12
XS8C2A1PCM12 TELEMECANIQUE SENSORS
d935ecc7051ea59f19f9555b57c2b801702c95e3.pdf
Виробник: TELEMECANIQUE SENSORS
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XS8C2A1PCM12 - Näherungssensor, OsiSense XS 8C, 20mm, PNP / SPST-NO / SPST-NC, bündig montierbar, M12
tariffCode: 90318080
Erfassungsreichweite, max.: 20mm
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
Gewindemaß - Metrisch: M12 x 1
euEccn: NLR
DC-Versorgungsspannung, min.: 12V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sensorausgang: PNP
DC-Versorgungsspannung, max.: 48V
usEccn: EAR99
Produktpalette: XS Series
SVHC: To Be Advised
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XS8C2A1PCM12 - Näherungssensor, OsiSense XS 8C, 20mm, PNP / SPST-NO / SPST-NC, bündig montierbar, M12, tariffCode: 90318080, Erfassungsreichweite, max.: 20mm, productTraceability: No, rohsCompliant: Y-EX, Gewindemaß - Metrisch: M12 x 1, euEccn: NLR, DC-Versorgungsspannung, min.: 12V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Sensorausgang: PNP, DC-Versorgungsspannung, max.: 48V, usEccn: EAR99, Produktpalette: XS Series, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Sensor: inductive; 0÷20mm; PNP / NO + NC; Usup: 12÷48VDC; 200mA
Type of sensor: inductive
Range: 0...20mm
Output configuration: PNP / NO + NC
Supply voltage: 12...48V DC
Max. operating current: 200mA
Connection: M12 male
IP rating: IP67
Switching frequency max: 300Hz
Kind of forehead: embedded
Body dimensions: 40x40x70mm
Operating temperature: -25...70°C
Number of pins: 4
на замовлення 7 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
XS8C2A1PCM12 XS8C2A1PCM12 Виробник : Telemecanique TESEBRO000040EN.pdf Proximity Sensors - Industrial DC PNP NONC 4WIRE FLUSH SN 20MM CONN