XS8C2A4DAM12
XS8C2A4DAM12 Telemecanique
TESEBRO000328EN.pdf
Виробник: Telemecanique
Proximity Sensors - Industrial DC NO 2WIRE N FLUSH SN 40MM CONN M12
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XS8C2A4DAM12 Виробник : Telemecanique Sensors Proximity Sensor Inductive NO 4cm 12V to 48VDC