XS8C2A4PCM12
XS8C2A4PCM12 TELEMECANIQUE SENSORS
Виробник: TELEMECANIQUE SENSORS
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XS8C2A4PCM12 - Induktiver Näherungssensor, quadratisch, OsiSense XS, 40mm, PNP, 12V bis 48V, Steckverbinder
tariffCode: 90318080
Erfassungsreichweite, max.: 40mm
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
DC-Versorgungsspannung, min.: 12V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sensorausgang: PNP
DC-Versorgungsspannung, max.: 48V
usEccn: EAR99
Produktpalette: XS Series
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XS8C2A4PCM12 - Induktiver Näherungssensor, quadratisch, OsiSense XS, 40mm, PNP, 12V bis 48V, Steckverbinder, tariffCode: 90318080, Erfassungsreichweite, max.: 40mm, productTraceability: No, rohsCompliant: Y-EX, euEccn: NLR, DC-Versorgungsspannung, min.: 12V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Sensorausgang: PNP, DC-Versorgungsspannung, max.: 48V, usEccn: EAR99, Produktpalette: XS Series, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XS8C2A4PCM12 XS8C2A4PCM12 Виробник : Telemecanique TESEBRO000328EN.pdf Proximity Sensors - Industrial DC PNP NONC 4WIRE FLUSH SN 40MM CONN