XS8C4A1PCP20
XS8C4A1PCP20 TELEMECANIQUE SENSORS
OSI-SENSE-XS-EN.pdf XS8C4A1PCP20.pdf
Виробник: TELEMECANIQUE SENSORS
Category: Rectangle Inductive Sensors
Description: Sensor: inductive; 0÷20mm; PNP / NO + NC; Usup: 12÷48VDC; 200mA
Type of sensor: inductive
Range: 0...20mm
Output configuration: PNP / NO + NC
Supply voltage: 12...48V DC
Max. operating current: 200mA
Connection: M20 x 1,5; screw terminals
IP rating: IP67
Switching frequency max: 300Hz
Kind of forehead: embedded
Body dimensions: 40x40x117mm
Operating temperature: -25...70°C
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Rectangle Inductive Sensors, Description: Sensor: inductive; 0÷20mm; PNP / NO + NC; Usup: 12÷48VDC; 200mA, Type of sensor: inductive, Range: 0...20mm, Output configuration: PNP / NO + NC, Supply voltage: 12...48V DC, Max. operating current: 200mA, Connection: M20 x 1,5; screw terminals, IP rating: IP67, Switching frequency max: 300Hz, Kind of forehead: embedded, Body dimensions: 40x40x117mm, Operating temperature: -25...70°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XS8C4A1PCP20 XS8C4A1PCP20 Виробник : Telemecanique XS8C4A1PCP20_EN.pdf Proximity Sensors - Industrial DC PNP NONC 4WIRE FLUSH SN 20MM M20