XS918R4PAM12
XS918R4PAM12 TELEMECANIQUE SENSORS
4b772579c029b73b58d35cdc86eab138dcecc5fe.pdf
Виробник: TELEMECANIQUE SENSORS
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XS918R4PAM12 - Induktiver Näherungssensor, zylindrisch, OsiSense XS, M18, 20mm, PNP-NO, 12-24V DC, Steckverbinder
tariffCode: 90318080
Erfassungsreichweite, max.: 20mm
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
Gewindemaß - Metrisch: M18
euEccn: NLR
isCanonical: Y
DC-Versorgungsspannung, min.: 12V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sensorausgang: PNP-NO
DC-Versorgungsspannung, max.: 24V
usEccn: EAR99
Produktpalette: XS Series
SVHC: To Be Advised
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XS918R4PAM12 - Induktiver Näherungssensor, zylindrisch, OsiSense XS, M18, 20mm, PNP-NO, 12-24V DC, Steckverbinder, tariffCode: 90318080, Erfassungsreichweite, max.: 20mm, productTraceability: No, rohsCompliant: Y-EX, Gewindemaß - Metrisch: M18, euEccn: NLR, isCanonical: Y, DC-Versorgungsspannung, min.: 12V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Sensorausgang: PNP-NO, DC-Versorgungsspannung, max.: 24V, usEccn: EAR99, Produktpalette: XS Series, SVHC: To Be Advised.
Інші пропозиції XS918R4PAM12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XS918R4PAM12 XS918R4PAM12 Виробник : Telemecanique TESEBRO000040EN.pdf Proximity Sensors - Industrial DC PNP NO 3WIR FLUSH SN 20MM CONN M12