XS9C2A1PCM12
XS9C2A1PCM12 TELEMECANIQUE SENSORS
7ddcbddb61a70e373a55791694c7eb3b32d8636d.pdf
Виробник: TELEMECANIQUE SENSORS
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XS9C2A1PCM12 - INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 20MM, 24V
tariffCode: 90318080
Erfassungsreichweite, max.: 20mm
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
Gewindemaß - Metrisch: -
euEccn: NLR
DC-Versorgungsspannung, min.: 12V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Sensorausgang: PNP
DC-Versorgungsspannung, max.: 24V
usEccn: EAR99
Produktpalette: XS Series
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XS9C2A1PCM12 - INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 20MM, 24V, tariffCode: 90318080, Erfassungsreichweite, max.: 20mm, productTraceability: No, rohsCompliant: Y-EX, Gewindemaß - Metrisch: -, euEccn: NLR, DC-Versorgungsspannung, min.: 12V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Sensorausgang: PNP, DC-Versorgungsspannung, max.: 24V, usEccn: EAR99, Produktpalette: XS Series, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).