Продукція > VISHAY DALE > XT1120HGRGX24M00E
XT1120HGRGX24M00E
XT1120HGRGX24M00E Vishay Dale
doc?35069
Виробник: Vishay Dale
Description: CRYSTAL, 1.6X1.2MM, +/-30PPM, -4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.065" L x 0.049" W (1.65mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 200 Ohms
Frequency: 24 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL, 1.6X1.2MM, +/-30PPM, -4, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.065" L x 0.049" W (1.65mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 200 Ohms, Frequency: 24 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 24 MHz
товару немає в наявності
XT1120HGRGX24M00E XT1120HGRGX24M00E Виробник : Vishay / Dale doc?35069 Crystals Xtal 1.6X1.2, 30/30, 20pF 24M