Продукція > VISHAY / DALE > XT1120HJRGX40M00E
XT1120HJRGX40M00E
XT1120HJRGX40M00E Vishay / Dale
doc?35069
Виробник: Vishay / Dale
Crystals Surface-Mount Crystal
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL, 1.6X1.2MM, +/-30PPM, -4, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.065" L x 0.049" W (1.65mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: 3rd Overtone, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 40 MHz, Supplier Device Package: 4-SMD (1.65x1.25).
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.065" L x 0.049" W (1.65mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: 3rd Overtone
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 40 MHz
Supplier Device Package: 4-SMD (1.65x1.25)
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: 3rd Overtone
Frequency: 40 MHz