Продукція > VISHAY DALE > XT1220HGRGX20M00E
XT1220HGRGX20M00E
XT1220HGRGX20M00E Vishay Dale
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms
Frequency: 20 MHz
Supplier Device Package: 4-SMD (2.05x1.65)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL, 2.0X1.6MM, +/-30PPM, -4, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms, Frequency: 20 MHz, Supplier Device Package: 4-SMD (2.05x1.65).
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 20 MHz
товару немає в наявності
XT1220HGRGX20M00E XT1220HGRGX20M00E Виробник : Vishay / Dale doc?35070 Crystals Xtal 2X1.6, 30/30, 20pF 20M