Продукція > VISHAY DALE > XT1312HHRXX32K76E
XT1312HHRXX32K76E
XT1312HHRXX32K76E Vishay Dale
doc?35071
Виробник: Vishay Dale
Description: CRYSTAL, 3.2X1.5MM, 12.5PF LOAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 2-SMD (3.2x1.5)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL, 3.2X1.5MM, 12.5PF LOAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 2-SMD (3.2x1.5), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XT1312HHRXX32K76E XT1312HHRXX32K76E Виробник : Vishay Dale doc?35071 Description: CRYSTAL, 3.2X1.5MM, 12.5PF LOAD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32.768 kHz
товару немає в наявності
XT1312HHRXX32K76E XT1312HHRXX32K76E Виробник : Vishay / Dale doc?35071 Crystals Xtal 3.2X1.5, 12.5pF, 32.768kHz