Продукція > VISHAY DALE > XT2220HGRGX12M00E
XT2220HGRGX12M00E
XT2220HGRGX12M00E Vishay Dale
doc?35072
Виробник: Vishay Dale
Description: CRYSTAL, 2.5X2.0MM, +/-30PPM, -4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.100" L x 0.081" W (2.55mm x 2.05mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 120 Ohms
Frequency: 12 MHz
Supplier Device Package: 4-SMD (2.55x2.05)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL, 2.5X2.0MM, +/-30PPM, -4, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.100" L x 0.081" W (2.55mm x 2.05mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 120 Ohms, Frequency: 12 MHz, Supplier Device Package: 4-SMD (2.55x2.05).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 12 MHz
товару немає в наявності
XT2220HGRGX12M00E XT2220HGRGX12M00E Виробник : Vishay / Dale doc?35072 Crystals Xtal 2.5X2.0, 30/30, 20pF 12M