Продукція > VISHAY DALE > XT2220HGRGX16M00E
XT2220HGRGX16M00E
XT2220HGRGX16M00E Vishay Dale
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.100" L x 0.081" W (2.55mm x 2.05mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 4-SMD (2.55x2.05)
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 16 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL, 2.5X2.0MM, +/-30PPM, -4, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.100" L x 0.081" W (2.55mm x 2.05mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 4-SMD (2.55x2.05), Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 16 MHz.
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 16 MHz
товару немає в наявності
XT2220HGRGX16M00E XT2220HGRGX16M00E Виробник : Vishay / Dale doc?35072 Crystals Xtal 2.5X2.0, 30/30, 20pF 16M