Продукція > VISHAY DALE > XT2318HGRGX12M00E
XT2318HGRGX12M00E
XT2318HGRGX12M00E Vishay Dale
doc?35063
Виробник: Vishay Dale
Description: CRYSTAL, 3.2X2.5MM, +/-30PPM, -4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms
Frequency: 12 MHz
Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL, 3.2X2.5MM, +/-30PPM, -4, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms, Frequency: 12 MHz, Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 12 MHz
товару немає в наявності
XT2318HGRGX12M00E XT2318HGRGX12M00E Виробник : Vishay / Dale doc?35063 Crystals Xtal 3.2X2.5, 30/30, 18pF 12M