XT314R24
XT314R24 TE Connectivity
pgurl1887103-3_0.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 24VAC 16A SPDT(29mm 13mm 25.6mm) Socket
на замовлення 211 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук