Продукція > VISHAY / DALE > XT3518HGRGX16M00E
XT3518HGRGX16M00E
XT3518HGRGX16M00E Vishay / Dale
doc?35064
Виробник: Vishay / Dale
Crystals XtaL 5X3.2, 30/30, 18pF 16M
на замовлення 460 шт:
Написати відгук
Description: CRYSTAL, 5.0X3.2MM, +/-30PPM, -4, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 4-SMD (5x3.2), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 16 MHz.
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 4-SMD (5x3.2)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 16 MHz
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 16 MHz