XT374L12
XT374L12 TE Connectivity
pgurl1887112-6_0.pdf
Виробник: TE Connectivity
Electromechanical Relay 12VDC 360Ohm 16A SPDT(29x13x26.7)mm Socket Industrial Relay
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук