XT9MNLANA12M
XT9MNLANA12M Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Crystals 12MHz series
на замовлення 356 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) Series FUND 80Ohm 2-Pin SMD Bulk.
Інші пропозиції XT9MNLANA12M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XT9MNLANA12M XT9MNLANA12M Виробник : Vishay xt49m.pdf Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) Series FUND 80Ohm 2-Pin SMD Bulk