Продукція > VISHAY DALE > XT9S20ANA11M0592
XT9S20ANA11M0592
XT9S20ANA11M0592 Vishay Dale
xt49s.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: CRYSTAL 11.059MHZ 20PF TH
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 11.0592 MHz
на замовлення 1620 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 11.059MHZ 20PF TH, Packaging: Bulk, Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 11.0592 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XT9S20ANA11M0592 XT9S20ANA11M0592 Виробник : Vishay / Dale xt49s.pdf Crystals 11.0592MHz 20pF LOW PROFILE HOLDER
на замовлення 626 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
XT9S20ANA11M0592 XT9S20ANA11M0592 Виробник : Vishay xt49s.pdf Crystal 11.0592MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 80Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk