XT9S20ANA30M
XT9S20ANA30M Vishay / Dale
xt49s.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Crystals CRYSTAL 30MHz
на замовлення 386 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CRYSTAL 30MHZ 20PF TH, Packaging: Bulk, Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 30 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XT9S20ANA30M XT9S20ANA30M Виробник : Vishay Dale xt49s.pdf Description: CRYSTAL 30MHZ 20PF TH
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 30 MHz