Продукція > VISHAY / DALE > XT9S20ANA3M6864
XT9S20ANA3M6864
XT9S20ANA3M6864 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Crystals 3.6864MHz 20pF
на замовлення 506 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Crystal 3.6864MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 200Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XT9S20ANA3M6864 XT9S20ANA3M6864 Виробник : Vishay xt49s.pdf Crystal 3.6864MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 200Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk