Продукція > VISHAY DALE > XT9SNLANA3M579545
XT9SNLANA3M579545
XT9SNLANA3M579545 Vishay Dale
xt49s.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: CRYSTAL 3.579545MHZ SERIES TH
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: Series
Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 200 Ohms
Frequency: 3.579545 MHz
на замовлення 2970 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 3.579545MHZ SERIES TH, Packaging: Bulk, Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: Series, Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 200 Ohms, Frequency: 3.579545 MHz.